UPCAT Refresher & Intensive ACET/DCAT Review is now open for enrollments.. Hurry!! Limited slots only!!!

Passers & Topnotchers

2011-2012 BRAIN TRAIN UP Rural High School Qualifiers

Topnotchers

  • 1st placer: Nathan Ross Bantayan
  • 2nd placer: Alessandra Maeve Ocampo
  • 3rd placer: Gabrielle Erwin Awitan
  • 4th placer: Joaquin Jose Lopez
  • 5th placer: Martin Gabriel Mangahas
  • 9th placer: Jocelyn Albert Perfecio
  • 10th placer: Joshua Tristan Dita

Passers List (BRAIN TRAIN Reviewees Only)

  • ABUAN, PABLO ANTONIO WALDE
  • ANGELES, JAZ MELINE LAPIZ
  • ANGELES, MARIA MAYA PONTIGA
  • ARANDA, ALYSSA GONZALES
  • AWITAN, GABRIELLE ERWIN GEMENIANO
  • BALINGBING, CYGRID ZUNIEGA
  • BANTAYAN, NATHAN ROSS BAOY
  • BARILE, DUKE DAVID LLAMAS
  • BILLENA, GILLIAN ERIN SALAMAT
  • BONDAD, MIGUEL ANGELO ESCONDO
  • BONDOC, JEROME VASQUEZ
  • BUNO, JOSE FRANCIS CASIMBON
  • CABUSLAY, RYAN VINCENT LIM
  • CALABIA, XAVIER MATTHIELL BUENDIA
  • CARVAJAL, KAREN LEILA SARMIENTO
  • CASTILLO, ANGLEO MANUEL APAREJADO
  • CASTRO, JUSTIN YALAO
  • CLARIDAD, MARICRIS QUIONILOG
  • CORONADO, JUAN CARLOS PULLAN
  • CORTEZ, RICHELLE MAE KAPITBAHAY
  • CUADRA, CHRISTIAN EDGARD DOMINIC LAYA
  • CUSTODIO, HANNAH MAY SAAVEDRA
  • DE GOROSTIZA, MARIAH MIKAELA BELO
  • DE GUZMAN, SEAN TRISTAN LAURETA
  • DE LOS SANTOS, CHELSEA LOURDES RODRIGUEZ
  • DEL MUNDO, ANDREW RAYMOND ROMANA
  • DELA CUEVA, DON TIMOTHY MANGABAN
  • DESCALLAR, JUWALN DIEGO DACAYO
  • DIMALANTA, JACQUELINE MARIE BACERO
  • DIMARUCUT, CHRISTINE JOY DIGNO
  • DITA, JOSHUA TRISTAN NAVARRO
  • DOMINGO, ARIGELA MARGARET DE LEON
  • DY, JESSE BALDWIN CORREA
  • EVANGELISTA, MATTHEW ANGELO BATALAON
  • FELICIANO, RAPHAEL JUANITO AREVALO
  • FLORES, BEA MICAH BAGUNU
  • FLORES, JAN REYMON DELA TORRE
  • GALANG, MARK ALEXANDER TIMOG
  • GANCIA, MARIELLA AUBREY RIVERA
  • GARCIA, FRANCHESCA PAULA LUCERO
  • GAYOD, PATRICIA MELINDA ONA
  • GOSHI, AKEMI RAY A
  • HABIJAN, SHAINA NOUILLE OPENA
  • HEMEDES, AGUSTIN JOSEPH AMORANTO
  • HILOMEN, JED TOTANES
  • JAVELLANA, ARTURO LUIS MERCADO
  • JUNSAY, ANGELI SOPHIA TUTOR
  • LANCERAS, GEM JULIENNE EGUIA
  • LAUREANO, CHARMAINE DAVID
  • LAWAS, ALMEERAH NAILA PAMULAKLAKIN
  • LLAMZON, DIEGO ANGELO MALIWAT
  • LLENADO, MARKO MIGUEL QUILLOY
  • LOPEZ, JOAQUIN JOSE SEDILLO
  • LUZON, CANDICE ANDREA DIAMANTE
  • MAGSANOC, SAMARTHEA LISA DE MESA
  • MALICSI, AMELISA PARAGAS
  • MANGAHAS, MARTIN GABRIEL VILLAFLOR
  • MAURICIO, GIAN CEDRIC AMOS
  • NOTARIO, NEIL PATRICK PALSIMON
  • OCAMPO, ALESSANDRIA MAEVE MANUEL
  • OCAMPO, JULIA DAPHNE DEL ROSARIO
  • PAGCALIWAGAN, MILKA MAE LUMBRES
  • PAGDANGANAN, JONAHLYN ROSE SANTALISIS
  • PALENZUELA, MA.JAYMEE BALINGBING
  • PEDRO, TRIX TENORIO
  • PERFECIO, JOCELYN ALBERT GALE
  • PUNZALAN, SOFHIA MARIE BAUTISTA
  • RABUTIN, CHANTELLE MANGILA
  • RAMOS, MARC JOSEPH ILAGAN
  • RODRIGUEZ, AIA ANDREA JAVIER
  • SAMSON, JAN EMMANUEL GENIO
  • SANTOS, ERIN GRACE BERMAS
  • SANTOS, MATTHEW NATHAN PABALE
  • SISON, GERARDO LUIZ JOSUE
  • SOLIDARIOS, CANDICE RENEE BEATRICE TALAVERA
  • SUMADSAD, MA ANGELA FELIZ CABRERA
  • SUNDO, CHRISTOPHER KEITH ROBLES
  • TAYABAN, REX OTANIEL SISTEBERIO
  • TIDON, CAITLIN LAPIS
  • TOLENTINO, FRANCESCA ANGEL JOY LAWAS
  • TOLENTINO, MARY JAMIE SALDIVAR
  • UY, NORBERT WILLIAM VILLANUEVA
  • VALBUENA, MIGUEL ALDO ALBAO
  • VILLANUEVA, MONINA MARTIN CARAOS
  • VILLARINO, JOHN DAVID SAAVEDRA
  • Waitlist
  • JAVIER, KENNETH CARLO VILLAMARZO
  • LEDESMA, JAMELLA MICHAELLA EZRA SILOR
  • ITORMA, AYHIN HUYAG
  • SY, JON KARL ANDRE' ISIP
  • DOMINGO, ELDRIN JALEN VELASCO
  • DERIQUITO, KAREN HANNAH CRUZ
  • SUMAYA, CHAZMIKLOS CAYOS 147
  • HASHIGUCHI, AIRI BAYANI
  • BUENO, DOROTHY ANNE GAVICA
  • PIZARRA, REGINE MARIE GUEVARRA
  • CHING, JULLIANA MAXINE ILAO
  • LIKWONG, CHLOE NICOLE
  • QUILITIS, PAULA MIKAELA VILLANUEVA
  • CANTA, JOYCE KRISTINE VIOLON
  • MAGPANTAY, VEA DENISE DEL MUNDO